Salons

Salons „Dzīpars” tika izveidots 1993. gadā, lai tirgotu uzņēmuma SIA „Dzīpari S” ražotos mākslas izstrādājumus, kuri galvenokārt tiek veidoti ar roku stellēm izmantojot linu un vilnu.
Mūsu salonā ir iespējams iegādāties ne tikai SIA „Dzīpari S” darinātos izstrādājumus, bet arī citu Latvijas un Eiropas valstu ražotāju produkciju. Ikviens no pārdošanā esošajiem izstrādājumiem var lieliski kalpot par dāvanu gan sev, gan citiem. Atšķirībā no citiem šāda veida saloniem Mēs piedāvājam pārsvarā tikai Latvijā ražotu preci, kas, kā laika gaitā pierādījies, nes sev līdzi tikai latviešiem raksturīgo siltumu un kvalitāti. Gadiem ejot, mūsu salons ir būtiski palielinājies gan telpu platībā, gan piedāvājuma daudzveidībā. Tas ir kļuvis par neatņemamu pilsētas sastāvdaļu vietējiem iedzīvotājiem, kā arī piesaistījis iebraucēju un tūristu uzmanību. Interesants ir arī fakts, ka salona emocionālais un vizuālais noformējums, kurš tiek veidots no dabas materiāliem un veikalā atrodamajiem izstrādājumiem, mainās līdz ar gadalaikiem.
Klientu vēlmes ir mūsu prioritāte, tāpēc allaž esam gatavi rast vislabāko iespējamo risinājumu tieši Jums.

Salons atrodas ALŪKSNĒ, Pils ielā 21 b, kontakttālrunis: 64381325, e-pasts: [email protected], Ar Mūsu produkciju varat iepazīties arī mūsu filiālē LIEPĀJĀ  - Kungu ielā 3, salonā "Dzīparbodīte", kontakttālrunis: 64381325, e-pasts: [email protected]

 

Par mums // Salons // Vēsture // Kolektīvs // Izstrādājumi // Aušanas tehnoloģija // Katalogs // Kontakti
Copyright by Kristaps Horns 2008. Visas tiesības paturētas.